Akademia programowania robotów LEGO (Ferie 2017)

Serdecznie zapraszamy dzieci w wieku 7-15 lat z miasta Białystok na ferie zimowe „Akademia programowania robotów LEGO (Ferie 2017)”.

Proponujemy tygodniowe ferie dla uczniów szkół podstawowych i gimnazjalnych z terenu Miasta Białystok.

Stowarzyszenie EUROPA przygotowało propozycję programu rekreacyjno-edukacyjnego, a w nim innowacyjny program edukacyjny – zajęcia z programowania robotów LEGO. Ferie to doskonała okazja do rozwijania kompetencji społecznych  przyszłych  młodych informatyków lub konstruktorów, to szansa na kształtowanie twórczego myślenia oraz wyobraźni przestrzennej dzieci, które pozwalają lepiej im zrozumieć świat przedmiotów ścisłych.

Ferie zimowe 2017 organizowane będzie w mieście Białystok w siedzibie naszego Stowarzyszenia na ul. Malmeda 1.

turnus 30.01 – 3.02.2017

• warsztaty z robotyki i elektroniki  z elementami programowania
  • wyjście: do kina / do Muzeum / na spacer / gofry

Koszt półkolonii: 200 zł/dziecko

Ferie zimowe są zgłoszone w bazie wypoczynku nr 9096/POD/2017 oraz Kuratorium Oświaty w Białymstoku.

W trakcie turnusu trwającego 5 dni roboczych dzieci i młodzież będą miały zapewnioną opiekę wychowawcy w godz. 8.00 – 16.00. W trakcie dnia oprócz zajęć informatycznych z robotyki , które trwać będą 2 godz., uczestnicy będą mieli zorganizowane inne zajęcia tj.: zajęcia plastyczne, orgiami,  gry i zabawy grupowe, zaplanowane jest wyjście do kina, oraz wyjścia na spacery w zależności od pogody. Uczestnicy będą mieli zapewnione wyżywienie (napoje, ciastka, obiad dwudaniowy i podwieczorek). Będą też ubezpieczeni od NNW.

1. Uczestnikiem ferii zimowych może zostać uczeń szkoły podstawowej i gimnazjum, zamieszkały na terenie miasta Białystok
  2. Aby zostać zakwalifikowanym na wypoczynek zimowy, rodzic/opiekun ucznia zobowiązany jest dokonać opłaty za udział w wysokości 200 zł. /osobę
  3. Osoby zainteresowane feriami (rodzice, opiekunowie uczniów) powinni osobiście bądź listownie dostarczyć dokumenty zgłoszeniowe na ferie zimowe do Biura Projektu:
  • potwierdzenie przelewu / wpłata za uczestnictwo w wypoczynku zimowym w wysokości 200 zł

1. Zgłoszenie dziecka ferie 2017
  3. Oświadczenie