Półkolonie letnie 2016 „Akademia Programowania Robotów LEGO”

Serdecznie zapraszamy dzieci od 7 r. ż. z miasta Białystok na półkolonie letnie „Akademia Programowania Robotów Lego”. Proponujemy tygodniowe półkolonie dla uczniów szkół podstawowych z terenu Miasta Białystok.

Stowarzyszenie EUROPA przygotowało propozycję programu rekreacyjno-edukacyjnego, a w nim innowacyjny program edukacyjny – zajęcia z programowania robotów LEGO. Półkolonie to doskonała okazja do rozwijania kompetencji społecznych  przyszłych  młodych informatyków lub konstruktorów, to szansa na kształtowanie twórczego myślenia oraz wyobraźni przestrzennej dzieci, które pozwalają lepiej im zrozumieć świat przedmiotów ścisłych.

Letni wypoczynek 2016 organizowany będzie w mieście Białystok w siedzibie naszego Stowarzyszenia na ul. Malmeda 1.

Terminy:

• I turnus: 11-15.07.2016
  • II turnus: 22-26.08.2016

• warsztaty z robotyki i elektroniki  z elementami programowania
  • wyjście: do kina / do Muzeum / na spacer / na lody, gofry

Koszt półkolonii: 200 zł/dziecko

Półkolonie są zgłoszone w bazie wypoczynku nr 23325/POD/2016 oraz Kuratorium Oświaty w Białymstoku.

Stowarzyszenie Wspierania Edukacji i Rozwoju Aktywności Zawodowej
„EUROPA”- Edukacja – Rozwój – Praca – Aktywność